15
lis

W jaki sposób funkcjonuje hurtownia zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od małych działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze każdej specjalizacji, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Zobacz
Centrum zaopatrzenia medycznego

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu medycznych dziedzin, które zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei materiały i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 towarów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie są także produkty krajowe, producenci takich produktów na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej krótki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.